Ankara Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

04:17 saat

19 July 2024

12 Muharrem 1446
Dört şey, Cennet hazinelerindendir: Sadakayı gizli vermek, musibeti gizlemek, sıla-i rahim yapmak ve "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" demek. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:41

Güneş

05:29

Öğle

13:00

İkindi

16:55

Akşam

20:21

Yatsı

22:01

Ankara Namaz Vakitleri

Ankara Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 03:41 05:29 13:00 16:55 20:21 22:01
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:42 05:30 13:00 16:55 20:20 22:00
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:44 05:31 13:00 16:55 20:20 21:59
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:45 05:31 13:00 16:55 20:19 21:58
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:46 05:32 13:00 16:55 20:18 21:56
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:48 05:33 13:00 16:55 20:17 21:55
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:49 05:34 13:00 16:54 20:16 21:54
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:50 05:35 13:00 16:54 20:16 21:52
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:52 05:36 13:00 16:54 20:15 21:51
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:53 05:37 13:00 16:54 20:14 21:50
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:55 05:38 13:00 16:53 20:13 21:48
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:56 05:38 13:00 16:53 20:12 21:47
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:58 05:39 13:00 16:53 20:11 21:45
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:59 05:40 13:00 16:53 20:10 21:44
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:00 05:41 13:00 16:52 20:09 21:42
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:02 05:42 13:00 16:52 20:08 21:41
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:03 05:43 13:00 16:51 20:06 21:39
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:05 05:44 13:00 16:51 20:05 21:38
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:06 05:45 13:00 16:51 20:04 21:36
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:08 05:46 12:59 16:50 20:03 21:34
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:09 05:47 12:59 16:50 20:02 21:33
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:10 05:48 12:59 16:49 20:01 21:31
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:12 05:49 12:59 16:49 19:59 21:29
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:13 05:50 12:59 16:48 19:58 21:28
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:15 05:51 12:59 16:48 19:57 21:26
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:16 05:52 12:58 16:47 19:55 21:24
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:17 05:53 12:58 16:47 19:54 21:23
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:19 05:53 12:58 16:46 19:53 21:21
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:20 05:54 12:58 16:45 19:51 21:19
17 Aug Sat 11 Safer 1446 04:22 05:55 12:58 16:45 19:50 21:17
18 Aug Sun 12 Safer 1446 04:23 05:56 12:57 16:44 19:49 21:16